نمایندگی ها : تهران،مشهد،اصفهان،کرمان،بندرعباس
info@teamkharazmi.ir
09195626399

شامپو بدن حاوی عصاره گانودرما

شامپو بدن حاوی عصاره گانودرما

شامپو بدن گانودرما دکتر بیز

Dr. Biz Ganoderma Body Shampoo

گانودرما نام یک قارچ دارویی و مکمل غذایی ارزشمند میباشد که به دلیل ترکیبات فعال فراوانی که دارد امروزه در دنیا مورد توجه قرار گرفته و برای اولین بار در ایران و خاورمیانه این قارچ به صورت فرآوری شده، توسط شرکت دکتر بیز تولید شده و مورد استفاده قرار میگیرد. شامپو بدن گانودرما، قهوه گانودرما و سایر محصولات گانودرما دکتر بیز، دارای گواهینامه های معتبر از مراجع ذیصلاح داخلی و حتی بین المللی هستند که نشانه کیفیت آنهاست و تنها محصولات گانودرمای دارای مجوز در ایران می باشند.

جهت آشنایی بیشتر با گانودرما: گانودرما چیست ..؟

شامپو بدن گانودرما

علاوه بر مصرف گانودرما به صورت ترکیب شده با قهوه که ایده آل ترین شکل مصرف آن میباشد امروزه در دنیا گانودرما را به شکلهای مختلف دیگری نیز مصرف میکنند که از انواع آنها میتوان به چای گانودرما، انواع دمنوش فرآوری شده با گانودرما و محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی عصاره ی قارچ گانودرما از جمله خمیردندان گانودرما، انواع کرم، انواع لوازم آرایشی، صابون و انواع مختلف شامپو اشاره کرد.
کمپانی دکتر بیز نیز که اولین و تنها تولید کننده ی فرآورده های گانودرما در کشور به حساب می آید، علاوه بر تولید قهوه های گانودرما در زمینه ی مواد غذایی، اقدام به تولید صابون و انواع مختلف شامپو حاوی عصاره قارچ گانودرما لوسیدوم نیز کرده است. جهت آشنایی بیشتر با محصولات بهداشتی حاوی گانودرما:

معرفی انواع شامپو گانودرما

صابون گانودرما

نکته ی حائز اهمیت در تمامی محصولات بهداشتی حاوی گانودرما از جمله صابون و انواع شامپو ها این است که این محصولات به دلیل وجود گانودرما در آنها به طور طبیعی تنظیم کننده ی PH پوست بوده و بعد از مصرف به هیچ وجه در پوست احساس خشکی به وجود نمیاورند.

همچنین می توانید خواص گانودرما برای پوست را در وب سایت های معتبر بین المللی مطالعه فرمایید: Ganoderma benefits for skin

ویژگی ها و خواص

شامپو بدن گانودرما با یک بار شستشو پوست را نرم می کند و به خاطر خاصیت ضد التهابی موجود در گانودرما مانع از ایجاد التهاب و حساسیتهای پوستی میشود که برای افرادی که مشکلات پوستی دارند از جمله بیماران پسوریازیسی و افراد با پوستهای حساس بسیار مفید و موثر بوده.
همچنین شامپو بدن با عصاره گانودرما دکتر بیز به گونه ای تولید شده که فرمولاسیون آن برای انواع پوست مناسب است و علاوه بر ملایم کردن پوست باعث آرامش بخشی به آن نیز میشود.
و نکته ی مهم دیگر آن است که به دلیل وجود آنتی اکسیدانهای فراوان در گانودرما استفاده از شامپو بدن گانودرما به پاکسازی پوست از سلولهای مرده و ترمیم بافتهای پوستی کمک خواهد کرد.

جهت آشنایی بیشتر با خواص گانودرما موجود در این محصول: خواص گانودرما

اطلاعات بیشتر از” شامپو بدن عصاره قارچ گانودرما “
شامپو بدن حاوی عصاره قارچ گانودرما بیز با فرمولاسیون طبیعی و ملایم برای انواع پوست مناسب است. این شامپو دارای خاصیت نرم کنندگی پوست بوده و خواص ضدعفونی و ضد التهابی دارد. شامپو گانودرما پوست بدن را مرطوب نگه داشته و از قارچ و کک و مک جلوگیری می نماید و با استفاده از آن می توانید آرامش، نشاط و سلامتی را به پوست خود ارمغان دهید. گانودرما دارای مواد فعال بیولوژیک مانند استرول ها ، پروتئین ها ، پلی ساکاریدها ، تری ترپنوئیدها، فنولیک، پلی فنولیک ها، سلنیوم، ویتامینها و ملانین می باشد. اسپور این قارچ علاوه بر اندام بارده و میسلیوم دارای ترکیبات فعال با خاصیت فراوان می باشد. این مواد خواص ویژه ای همچون آنتی اکسیدان ، خاصیت ضد پیری، ضد التهابی، ضد میکروب و بسیاری خواص دیگر را با خود به ارمغان آورده که آن را بعنوان کاندیدایی ایده آل برای محصولات زیبایی و سلامت مو و پوست تبدیل می کند. در سالهای اخیر نیز بواسطه خواص شگفت انگیز قارچ گانودرما در سطح بین المللی تلاشهایی برای استفاده از آن در صنعت زیبایی وعلی الخصوص محصولات سلامت پوست و مو انجام شده است .
ویژگی های شامپو بدن حاوی عصاره قارچ گانودرما بیز :
– رطوبت ماندگار
– لطافت و نرمی پوست
– ضد آلرژی و ضد التهاب
– با یک بار شستشو پوست را نرم می کند
– شامپو بدن بیز با فرمولاسیون ملایم برای انواع پوست مناسب است .