نمایندگی ها : تهران،مشهد،اصفهان،کرمان،بندرعباس
info@teamkharazmi.ir
09195626399

صابون با عصاره قارچ گانودرما

صابون حاوی عصاره قارچ گانودرما

 

صابون گانودرما دکتر بیز

Dr. Biz Ganoderma Soap

 

زیبایی به همراه سلامتی یکی از مهمترین مسائل در میان انسانها تلقی میشود. امروزه تقریبا در تمامی کشورهای دنیا مراکز و کلینیکهای زیبایی فراوانی وجود دارند که به افراد بسیاری که روزانه به آنها مراجعه میکنند خدمات خود را ارائه میدهند.
محققان به مطالعه و تحقیق در باره ی رازهای زیبایی میپردازند، متدها و روشهای مدرن عملهای زیبایی هر روز گسترده تر و تخصصی تر از قبل میشوند و حتی روانشناسان از زیبایی به عنوان یکی از مهمترین عوامل برای افزایش اعتماد به نفس افراد و برقراری ارتباط در جامعه نام میبرند.

پوست صورت به عنوان برجسته ترین عضو برای زیبایی در نظز گزفته میشود و اصلی ترین ملاک هر فرد برای زیبایی تلقی میشود.
خوب است که بدانید پوست صورت به علت ارتباط مستقیم با نور خورشید و سایر آلودگی های محیطی از جمله آلودگی هوا دچار آسیب های جدی ای میشود که به مرور زمان به اشکال مختلفی از جمله چین و چروک، انواع عفونت های پوستی و جوش، خود را نشان میدهند و یکی از مهمترین اقدامات برای تداوم زیبایی پاکسازی و سلامت پوست صورت میباشد.

امروزه صابونهای مخصوص زیبایی، ماسکهای زیبایی مخصوص صورت، انواع کِرِمها ی آبرسان و اِسکراپ های پوست و … همگی ابزارها و راهکارهایی برای بهبود کیفیت پوست صورت و افزایش زیبایی به حساب می آیند

در ادامه با یکی از جدیدترین و کارآمدترین محصولات تولید شده در زمینه زیبایی و سلامت پوست صورت یعنی صابون گانودرما بیشتر آشنا خواهیم شد.

صابون گانودرما چیست

صابون گانودرما در واقع صابونی غنی شده با عصاره ی طبیعی قارچ گانودرما می باشد که تمامی خواص گانودرما را دارا بوده و میتواند باعث تغذیه ی پوست شده و به طراوت و شادابی پوست کمک بسیاری بکند.
این صابون میتواند به خوبی جایگزین تمامی صابونهای زیبایی رایج در بازار بشود و به دلیل نداشتن مواد شیمیایی مضر که اغلب در صابونهای زیبایی به چشم میخورد کمک بسیاری به سلامت پوست صورت بکند.

خواص صابون گانودرما دکتر بیز

صابون گانودرما با دارا بودن مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی موجود در قارچ گانودرما، موجب بازسازی سلولهای پوستی و کاهش چین و چروکهای سطحی و جوانسازی در پوست شده و با افزایش گردش خون منجر به افزایش اکسیژن رسانی به پوست و در نتیجه طراوت و شادابی بیشتر پوست صورت میشود.

همچنین قارچ گانودرما لوسیدوم به دلیل خواص ضد عفونی کننده و ضد التهابی که دارد برای پیشگیری از عفونت های پوستی، آکنه و جوش صورت نیز بسیار مفید می باشد.

وجود مواد فعال بیولوژیک در قارچ گانودرما اعم از انواع استرول ها، پروتئین ها ، پلی ساکارید ها، تری ترپنوئیدها و ملانین ها باعث شده که صابون گانودرما به یک غذای کامل پوست صورت تبدیل شود به گونه ای که شستشوی مداوم پوست با این صابون منجر به تغذیه ی کامل پوست صورت و در نتیجه شفاف و روشن شدن پوست میشود.

همچنین مصرف این صابون باعث تنظیم شدن PH پوست صورت شده و از حشکی بیش از حد آن جلوگیری می کند.

همچنین می توانید خواص گانودرما را در وب سایت های معتبر بین المللی مطالعه فرمایید: Ganoderma benefits for skin

 

روش مصرف صابون گانودرما بیز

برای اثر بخشی کامل، صابون را با مقداری آب روی پوست بمالید تا کف پایدار ایجاد شود حداقل یک دقیقه پوست صورت را با کف ایجاد شده روی پوست به آرامی ماساژ دهید و سپس کمی با آب بشویید.

ترکیبات

ترکیبات صابون گانودرما دکتر بیز عبارتست از:

  • عصاره قارچ گانودرما
  • چیپس صابون (روغن پالم،تالو،اسید چرب نارگیل،سدیم هیدروکسید،سدیم کلرید،اتیل دی آمین تترا استیک اسید)
  • پارافین
  • روغن بادام
  • لانولین
  • موم زنبور عسل(بیزواکس)
  • اسانس مجاز آرایشی
  • آب سختی گیری شده